Gabiony

Zamierzasz wybudować własny dom, szukasz pomysłu na ogród? Nie wiesz jak go ozdobić? Pomogą ci w tym gabiony. Są to nowoczesne elementy architektury zewnętrznej. Z pewnością dzięki nim twój ogródek stanie się oryginalny i zaskoczy twoich znajomych.

HISTORIA

Historia gabionów sięga 1894 roku. Gdy we Włoszech wylała rzeka Reno, szukano sposobu na zatrzymanie wody. Wtedy po raz pierwszy zostały użyte gabiony. Metalowe siatki wypełnione workami z piaskiem zatrzymywały wodę, która wypływała z koryta rzecznego. W obecnych czasach gabion wyk0nany jest z metalowej siatki, która zostaje wypełniona kamieniami. Wyróżniamy dwa rodzaje siatki używanej do produkcji: siatka z pojedynczym splotem oraz bardziej wytrzymalsza siatka z podwójnym splotem. Z wyglądu gabiony to prostopadłościenne kosze wypełnione kamieniami. Możemy je również zastosować jako ogrodzenie naszego domu. W elementy płotu wstawiamy kosze szańcowe. Daje to niesamowity efekt.

ogrodzenie gabionowe redhen Ogrodzenia gabionowe są bardzo trwałe, deszcz, śnieg, mróz nie spowodują żadnych uszkodzeń, dzięki trwałości wykorzystywanych do produkcji materiałów. Kosze szańcowe dzięki swej prostocie pasują do każdego otoczenia. Bardzo dobrze prezentują się wśród roślin i drzew. Nie zawierają żadnych toksycznych substancji, które mogą zagrażać naszej planecie oraz naszemu otoczeniu, dzięki czemu są EKOLOGICZNE. Z pewnością i w twoim ogrodzie gabiony sprawdzą się rewelacyjnie!

Kontakt z producentem:

REDHEN

tel. +48 327 937 133

fax +48 32 278 64 65

e-mail: redhen@redhen.pl

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

biuro czynne od pn. do pt. 

w godz. 7.30 – 15.30

REDHEN należy do:

CTH Jędrzejewski, Maj spółka jawna

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Gabiony, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.