Wynajem aut Pyrzowice

Sitcar to firma specjalizująca się w dziedzinie wynajmu aut – tutaj znajdziesz praktycznie wymarzony samochód. Pojazdy  dobierasz według własnych jasno określonych oczekiwań. Naszą dewizą jest: „do wyboru i koloru, ładne lub praktyczne”. A najlepiej zarazem wszystko w jednym, bo i  takie auta znajdziesz w naszej propozycji ofertowej. Nie zapominamy także o zdarzeniach, kiedy należy niestety wesprzeć się wynajęciem auta transportowego. I w takim przypadku możesz na nas liczyć w sposób maksymalny.

Wynajem aut Gliwice

sitcar_banerZapamiętaj, Sitcar jest stworzony z myślą o Tobie – działamy dla Ciebie przez 24h godziny na dobę. Do tego wszystkiego jesteśmy atrakcyjni cenowo (w stosunku do ofert firm konkurencyjnych) oraz najlepsi od strony praktycznej (przedstawisz wszystkie stosowne dokumenty – formalności załatwiamy za Ciebie:). Jeśli masz taką konieczność decyduj  już teraz i ani chwili nie zwlekaj. Praktyka pokazuje, że nigdy nie wiesz co może spotkać Cię w przyszłości.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, e – mailowo (zapoznaj się z serwisem internetowym autwynajem.pl). Serdecznie zapraszamy także do naszych siedzib na terenie Aglomeracji Śląskiej – do osobistych odwiedzin:). Nie musisz się niczym przejmować – dostarczamy samochód pod wskazany adres. Prawdziwą misją Sitcara jest zawieranie transakcji na obustronnych korzyściach, przy dochowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta – bo Klient jest dla nas zawsze najważniejszy. Gwarantujemy – z nami w podróży będziesz spokojniejszy i w pełni usatysfakcjonowany:)

REZERWACJA I WYNAJEM POJAZDÓW 24h/dobę

sitcar_logo

tel. +48 730 734 066

sitcar@wp.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Wynajem aut Pyrzowice, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.