Fitness Gliwice – promocja dla nauczycieli

DZIEŃ NAUCZYCIELA – 14.10.2015

Każdy z nas, niezależnie od wieku, potrafi sobie przypomnieć większość nauczycieli, którzy uczyli nas w szkołach. Jedni wyróżniali się dowcipem, inni surowym podejściem do nauczania, jednak każdy w mniej lub bardziej widoczny sposób troszczył się o swych podopiecznych. Nauczanie to nie tylko pogłębianie wiedzy, przyswajanie suchych faktów, czy praktyczne ćwiczenia, to także duży krok wychowawczy. To w szkołach, nie tylko w  domach, poznajemy siebie, swój charakter, swoje zainteresowania. To szkoła uczy nas dyscypliny, dobrych manier i kultury. Zastanawiając się nad tematem głębiej, nauczyciele, tuż po naszych opiekunach, pomogli nam się stać tym, kim jesteśmy.

Dlatego Dzień Nauczyciela obchodzony 14 października jest ważnym świętem, ukazuje powagę tego zawodu, daje nam do zrozumienia, że rola nauczyciela jest istotna w życiu każdego z nas. Święto jest obchodzone od uchwalenia Komisji Edukacji Narodowej przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego 14 października 1772roku.

firmygliwiceTego dnia Stary Hangar Fitness & Wellness Club usytuowany przy ulicy Toruńskiej 1 w Gliwicach zaprasza wszystkich nauczycieli na promocję. Przy podpisaniu każdej, rocznej umowy, trzynasty miesiąc jest bezpłatny. Dodatkowo załoga Starego Hangaru zaprasza nauczycieli na pyszną, darmową kawę w kawiarni naszego klubu.

Drodzy Nauczyciele, co znajduje się w naszym klubie? Otóż każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie posiadamy strefę siłową z innowacyjnymi maszynami MILON, zajęcia grupowe dla każdego, squash z dostępnymi czterema kortami, badminton, tenis stołowy, wellness z trzema saunami i strefą relaksu.

logo_hangarWszelkie szczegóły znajdują się w recepcji klubu Stary Hangar Fitness & Wellness Club przy ulicy Toruńskiej 1 w Gliwicach lub na stronach www.staryhangar.pl i www.facebook.com/staryhangar

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich Nauczycieli.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Fitness Gliwice - promocja dla nauczycieli, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.